Yargı’da Ilgaz ıssız adaya bırakıldı! Ekipler Nevzat’ın peşinde

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı, kadrosunda Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı Yargı, 93’üncü bölümüyle ekranlara geldi.

DİLAN BULUNDU

Yeliz vazgeçse de, Nevzat her şeyi görüp bildiği için Oktay’ı öldürdü. Bülent’in yanına gelen Rafet, Yekta’ya çalıştığını söyledi. Yeliz’in annesi Ilgaz’a her şeyi itiraf etti. Yekta ile Ceylin, Mustafa’yı öldüren Dilan’ı buldu. Dilan’dan aynı zamanda Çınar hakkında ifade vermesini istediler.

ILGAZ BAYILTILDI

Oktay’ın asistanı Melis, Ilgaz’ı arayarak ona vermesi gereken bir kargo olduğunu nereye göndermesini gerektiğini sordu. Ilgaz da, dışarıda olduğunu söyleyerek konum atarsa gelip kendisinin alabileceğini söyledi. Bülent, görüşmek için Yekta’yı aradı. Merdan taksi durağına geldiğinde Osman’ın birkaç günlüğüne izin aldığını öğrendi. Ofise gelen Ilgaz, Yeliz’in abisi ve yengesini öldürdüğü ekmek bıçağını gördü. Ilgaz arabaya bineceği esnada Nevzat’ın adamı tarafından bayıltıldıktan sonra kaçırıldı.

‘ÖLMEK İSTEMİYORUM’

Canberk ile Parla yemeğe çıkacaktı. Parla hazırlandıktan sonra tam dışarı çıkmayı beklerken Canberk elinde poşetlerle evde yemek yemeyi istediğini söyledi. Osman, Hüsnü’nün ilacıyla zehri kimseye fark ettirmeden değiştirdi. Nevzat, Ilgaz’a nasıl ölmek istediğini sordu. Ilgaz da, ‘Bilmiyorum çünkü ölmek istemiyorum’ yanıtını verdi.

ILGAZ BIÇAĞI YANINA ALMAMIŞ

Eren ve İclal ofiste bıçağı buldu. Nevzat’ın Yeliz’e kargoyla gönderdiği kutudan aksesuar çıktı. Ilgaz’ın takip edildiğini fark ettikten sonra başına bir şey gelme ihtimaline karşı bıçağı ofiste bıraktığı anlaşıldı. Eren parçaları birleştirerek Yeliz’in Ilgaz’ı kaçırttığını öne sürdü. İclal emri verdi. Bülent’in adamları Yekta’yı darp etti. Zümrüt’ü saatlerce bekleyen Osman odadan dışarı çıktı. Zümrüt’ü sevgilisi ile konuşurken dinleyen Osman her şeyi anladı. Odaya giren görevliye Zümrüt, Osman’n onu taciz ettiğini söyleyince Osman yaka paça dışarı atıldı.

ILGAZ ELLERİ BACAKLARI BAĞLI ADAYA BIRAKILDI

Ceylin, Emniyet’e getirilen Yeliz’e saldırdı. Yekta’yı bulan Rafet, İclal’e haber verdi. Rafet, Yekta’yı hastaneye götürdü. Yekta, Rafet ve İclal’le beraber Bülent’e oyun yaparak bütün suçlarını itiraf ettirdi. Ceylin herkes odadan çıktığında Yeliz’in yanına girerek onu köşeye sıkıştırdı. Yeliz bıçağı alırsa Ilgaz’ın yerini söyleyeceğini ifade etti. Ekipler bıçağın benzerini yaparak Ilgaz’ın yerini öğrendi. Ekipler olay yerine geldiğinde Oktay’ın cesedini buldu. Nevzat ve adamı Umman, Ilgaz’ı kimsenin uğramadığı bir adaya ellleri ve bacakları bağlı şekilde bıraktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir