Kimi 3 kimi 5 bölümde bitti: Erken final yapan diziler


Senden Önce

3 bölüm

Başrollerinde Alp Navruz, Nilperi Şahinkaya ve Sinem Ünsal’ın yer aldığı Kanal D dizisi ‘Senden Önce’ üçüncü bölümüyle yayın hayatını noktaladı.

D Productions imzalı dizi, Merve, eşi Hakan ve Sahra arasındaki aşk, sadakat ve ihanet üçgenini takip ediyordu.

Yaban Çiçekleri

3 bölüm

Aslıhan Malbora’nın başrolü Akın Akınözü ile paylaştığı ATV dizisi ‘Yaban Çiçekleri’ üçüncü bölümüyle final yaptı.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği dizi, iki küçük çocukken başlayan ilişkileri yarım kalan Kılıç ile Ela’nın yıllar sonra yeniden başlayan hikayesine odaklanıyordu.

Altın Kafes

4 bölüm

Aytaç Şaşmaz’ın başrolü Şifanur Gül ile paylaştığı ATV dizisi ‘Altın Kafes’in ekran ömrü dört bölüm sürdü.

Kore yapımı ‘The Last Empress’ dizisinden uyarlanan yapım, ülkenin sayılı zenginlerinden Beyoğlu ailesinin veliahtı Onur ile ailenin sahip olduğu okulda öğretmenlik yapan idealist Zeynep’in aşk hikayesini konu ediniyordu.

Aşka Düşman

4 bölüm

Başrollerinde Nazan Kesal, Cem Yiğit Üzümoğlu ve Buse Meral’in yer aldığı TV8 dizisi ‘Aşka Düşman’, dördüncü bölümüyle ekran yolculuğunu noktaladı.

TV8’in sezondaki tek dizisi, kızlarını erkeklerden uzak aşka düşman bir şekilde büyüten Bahriye’nin her iki kızının da aynı adama aşık olmasıyla birlikte değişen hayatları anlatıyordu.

Yan Oda

4 bölüm

Başrollerinde Şevval Sam, Caner Cindoruk, Melek Baykal, Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran gibi isimlerin yer aldığı Star TV dizisi ‘Yan Oda’ dördüncü bölümde final yaptı.

OGM Pictures imzalı dizi, kariyeri düşüşe geçen ünlü sunucu Sevgi’nin iş insanı Fikret ile olan beklenmedik evliliği sonrası aileler arasında yaşınan çatışmaya odaklanıyordu.

Yıldızlar Bana Uzak

4 bölüm

Furkan Andıç’ın başrolü Burcu Kıratlı ile paylaştığı ATV dizisi ‘Yıldızlar Bana Uzak’, dördüncü bölümüyle ekranlara veda etti.

O3 Medya imzalı dizi, sevdiği adam Kadir babasının katili olarak hapse giren Aslı’nın dramatik yolculuğunu takip ediyordu.

Kader Bağları

5 bölüm

Serkan Çayoğlu’nun başrolü Ayça Ayşin Turan ile paylaştığı Now TV dizisi ‘Kader Bağları’, beşinci bölümüyle ekran yolculuğunu noktaladı.

Süreç Film imzalı dizi, yolları bir üzüm bağında kesişen, farklı iki dünyanın insanı Sevda ve Kerem’in zamanla filizlenen aşk hikayesini konu ediniyordu.

Kara (Arak)

5 bölüm

Başrollerinde İlker Kaleli ve Öykü Karayel’in yer aldığı Show TV dizisi ‘Kara’ (Arak) dizisinin ekran ömrü beş bölüm sürdü.

Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği dizi, babasının intikamını almak isteyen Kara’nın yolunun sürpriz bir şekilde Zeynep ile kesişmesiyle birlikte değişen yaşamını konu ediniyordu.

Kopuk

5 bölüm

Başrollerinde Kaan Yıldırım, Seray Kaya ve Biran Damla Yılmaz’ın yer aldığı Now TV dizisi ‘Kopuk’ beşinci bölümüyle final yaptı.

Medyapım imzalı dizi, hiçbir iyiliğin cezasız kalmadığı bir dünyada zenginden alıp fakire veren mahalle delikanlısı Ferhan’ın maceralarını takip ediyordu.
911

Bir Derdim Var

6 bölüm

Birce Akalay’ın başrolü Mert Fırat ile paylaştığı Kanal D dizisi ‘Bir Derdim Var’, altıncı bölümüyle ekranlara veda etti.

AyNA Yapım imzalı dizi, ergenlikteki gençlerin hassas dünyasını, sert ve yakıcı sorunlarıyla yüzleşme serüvenlerini mercek altına alıyordu.

Ne Gemiler Yaktım

8 bölüm

Başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Erkan Kolçak Köstendil ve Berk Hakman’ın yer aldığı Show TV dizisi ‘Ne Gemiler Yaktım’, sekizinci bölümüyle final yaptı. Ay Yapım imzalı dizi, annelikten başka ortak noktası olmayan Yasemin ve Fidan adlı iki kadının hayata karşı verdikleri mücadeleyi takip ediyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir